فرم ارزیابی مهاجرت
فهرست

پایان اعتصاب کارمندان اداره مهاجرت

اتحادیه کارمندان بخش خدمات عمومی کانادا موسوم به PSAC اعلام کرده که برای پایان اعتصاب، به یک توافق مشروط با دولت فدرال کانادا دست پیدا کرده است. این اتحادیه به اعضای خود گفت که از صبح روز ۱ مه (یا اولین شیف کاری که در پیش دارند) به سر کار برگردند.

این اعتصاب که از ۱۹ آوریل شروع شد و ما در وبسایت نیسا هم خبر آن را پوشش دادیم، بخشهای مختلفی از اداره مهاجرت کانادا را هم تحت تاثیر خود قرار داده بود.

اما حالا اتحادیه گفته است که با دولت فدرال به توافق مشروطی دست پیدا کرده است. بعضی از مفاد توافق عبارتند از این که دستمزدها طوری افزایش پیدا کنند که شکاف ناشی از تورم از بین برود و شرایط کار از خانه هم راحتتر شود.

اداره مهاجرت کانادا در وبسایت رسمی خود اعلام کرده که هنوز ممکن است خدمات این اداره در بخشهایی که تحت تاثیر بودند تا چند روز به روال عادی برنگردد و بازگشت خدمات به روال عادی و با ظرفیت کامل هم شاید چند هفته طول بکشد.

برای اطلاع از اینکه اعتصاب مذکور روی پرونده مهاجرت یا شهروندی شما تاثیر گذاشته یا نه میتوانید با ما تماس بگیرید.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

عباس زاهدانی
عباس زاهدانی با سابقه سالها مدیریت در ایران، آمریکا و کانادا، دانش آموخته رشته مدیریت از دانشگاه هاروارد آمریکا و رشته مطالعات مهاجرت از دانشگاه یو بی سی استان بریتیش کلمبیای کانادا است. وی همچنین دارای مدرک کارشناسی ادبیات زبان از دانشگاه شیراز در ایران و کارشناسی اقتصاد از دانشگاه کالیفرنیا است.

نظرات بسته شده است.

فرم ارزیابی مهاجرت