فرم ارزیابی مهاجرت
فهرست

مراکز رشد

مراکز رشد یا انکوباتورها مراکزی هستند که در خیلی از کشورهای دنیا فعالیت دارند و در کانادا هم با فراهم کردن امکانات و تسهیلات لازم مثل مکان یا تجهیزات را برای کسب و کارهای نو پا فراهم میکنند.

انکوباتور در لغت به محیطی میگویند که در آن شرایط فیزیکی برای تولید جوجه از تخم مرغ فراهم میشود و یا در آکواریومهای صنعتی بعد از تخمگذاری ماهیها، تخمها یا نوزادان تازه از تخم بیرون آمده را در آن نگه میدارند تا زمانی که رشد کافی پیدا کنند.

شما بسته به نوع کسب و کار یا ایده استارت‌آپی‌تان ممکن است حمایت یا تعهد یک یا چندتا از دسته‌های سه‌گانه مراکز حمایتی مثل مراکز رشد، صندوقهای سرمایه گذاری خطرپذیر و یا سرمایه گذاران حمایتی (فرشته) را جلب کنید و پس از در تقاضای مهاجرت‌تان تعهدنامه مرکز مورد تظر را ارائه دهید.

بعد از پیدا کردن مرکز رشد مورد نظرتان، یک نامه حمایتی از آنها دریافت میکنید که باید آن را به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهید و خود آن مرکز هم یک تعهدنامه بطور مستقیم برای اداره مهاجرت ارسال میکند.

امکان دارد شما بتوانید علاوه بر مرکز رشد، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر و یا یک سرمایه گذار حمایتی را هم پیدا کنید تا استارت آپ شما را حمایت کند پس مجبور نیستید خود را محدود به فقط یکی از این دسته‌ها کنید.

با مراجعه به فهرست تمام مراکز حمایتی میتوانید سازمان حمایتی مورد نظرتان را پیدا کنید و با آنها تماس بگیرید. ما در شرکت مهاجرتی نیست هم میتوانیم برای پیدا کردن مراکز حمایتی به شما کمک کنیم.

فرم ارزیابی مهاجرت