فرم ارزیابی مهاجرت
فهرست

چطور در کانادا کار پیدا کنم؟

یکی از بزرگترین دغدغه های مهاجران تازه وارد پیدا کردن کار در کانادا است. این سه نکته میتواند شما را در پیدا کردن کار در کانادا کمک کند.

رزومه خود را درست بنویسید

آیتمهایی که باید در رزومه خود بنویسید عبارتند از مهارتها، تحصیلات، و سابقه کار. یادتان باشد برای هر موقعیت شغلی که درخواست میدهید، یک رزومه جدا بنویسید و ارسال کنید چون اولویتها برای هر شغل فرق دارد. شاید برای یک شغل لازم باشد روی تحصیلات خود مانور بدهید و آن را هایلایت کنید و جزییاتش را بنویسید و برای شغل دیگر سابقه کارتان را پررنگتر کنید.

شبکه ارتباطات خود را گسترش بدهید

با افراد حوزه کاری خودتان ارتباط برقرار کنید. این کار را میتوانید از قبل از مهاجرت و ورود به کانادا شروع کنید. با شرکت در رویدادها، فعالیت در شبکه های اجتماعی و یا عضویت در انجمنهای مرتبط با شغلتان شبکه ارتباطات حرفه ای خود را بزرگتر کنید.

سایتهای شغل یابی را دریابید!

دولت کانادا سرویسهای رایگان کاریابی متعددی برای پیدا کردن کار معرفی کرده است. با استفاده از این پلتفرمها میتوانید در سایتها دنبال کار مورد نظرتان بگردید و با کارفرماها و لیست مشاغل آشنا شوید.

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

عباس زاهدانی
عباس زاهدانی با سابقه سالها مدیریت در ایران، آمریکا و کانادا، دانش آموخته رشته مدیریت از دانشگاه هاروارد آمریکا و رشته مطالعات مهاجرت از دانشگاه یو بی سی استان بریتیش کلمبیای کانادا است. وی همچنین دارای مدرک کارشناسی ادبیات زبان از دانشگاه شیراز در ایران و کارشناسی اقتصاد از دانشگاه کالیفرنیا است.

نظرات بسته شده است.

فرم ارزیابی مهاجرت