فرم ارزیابی مهاجرت
فهرست

درباره ما

شرکت خدمات مهاجرتی نیسا، به مدیریت عباس زاهدانی، سالهاست که خدمات خود را در سرتاسر دنیا از جمله در ایران ارائه میکند. تخصص ما امور مهاجرت و اقامت در کانادا است.

درباره شرکت مهاجرتی نیسا

خدمات شرکت نیسا از اين قرار است:

عباس زاهدانی دارای مجوز با شماره 421951 از کالج مشاوران امور مهاجرت و شهروندی کانادا است که به اختصار به آن CCIC میگویند (تا نوامبر ۲۰۲۱ با عنوان شورای نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا یا همان ICCRC شناخته میشد).

ما همچنین عضو انجمن مشاوران حرفه ای مهاجرت کانادا و نماینده رسمی بانکهای مهاجرتی هستیم. به همین دلیل همکاری گسترده ای با سایر وکلای معتبر داریم.

عباس زاهدانی دانش آموخته رشته مدیریت از دانشگاه هاروارد آمریکا و رشته مطالعات مهاجرت از دانشگاه یو‌.بی‌.سی. بریتیش کلمبیای کانادا است. وی همچنین دارای مدرک کارشناسی ادبیات زبان از دانشگاه شیراز در ایران و کارشناسی اقتصاد از دانشگاه کالیفرنیا است. دانش و سابقه مدیریتی عباس زاهدانی در کانادا، آمریکا و نیز در ایران و تسلط به قوانین مهاجرتی کانادا در پی سالها تجربه وکالت، باعث شده تا در طی این سالها، ایرانیهای زیادی با اعتماد و تکیه بر دانش و تجربه عباس زاهدانی، بهترین روش را برای مهاجرت به کانادا انتخاب کنند و از ابتدا تا انتهای پروسه قانونی مهاجرت هم از خدمات وکالت وی برخوردار باشند.

يک وکیل باتجربه و با دانش، میتواند پرونده شما را از لحاظ قانونی از ابتدا تا انتها پیش ببرد. انتخاب چنین وکیلی باعث تسريع کار پرونده مهاجرتی شما خواهد شد و کار شما به دلایل مختلف دچار وقفه نخواهد شد.

ما در شرکت مهاجرتی نیسا در تمام مراحل مهاجرت همراه شما خواهیم بود و اگر لازم شود، شما را برای مصاحبه آماده میکنیم. امیدواریم پس از اتمام کار هم ما را بعنوان یکی از دوستان خود بپذیرید.

فرم ارزیابی مهاجرت