NISSA IMMIGRATION
شرکت خدمات مهاجرتی نیسا
مناسب ترین راه مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹ با توجه به شرایط شما

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کاری

چنانچه شما بتوانید امتیازات کافی را از نظر سن تحصیلات سابقه کاری بخصوص نوع تجربه کاری که بتواند در رده مورد قبول ان او سی قرار بگیرد و زبان اول و دوم ( حداقل ایلس 6 یا بالا تردر هر مقطع) و امتیازات همسر و غیره بخصوص راداشته باشید و مضاف بر ان هم اگر کاری را هم از طرف یک کارفرمای کانادائی معتبر که به تصویب اداره کار کانادا رسیده باشد به پرونده شما اضافه شود تا امتیازات شما را بیشتر کند میتوان از طریق تخصص کاری کانادا برای شمااقدام کرد.

ما میتوانیم کارهای موجود را به شما معرفی کنیم و تمام مراحل گرفتن اجازه کار را هم انجام دهیم.

اجازه کار درصورت معمول 50 امتیاز و از طریق شغل مدیرت عالیرتبه 200 امتیاز و از طریق استانی 600 امتیاز به پرونده شما اضافه میکند.

اداره مهاجرت اخر هر ماه برای انتخاب متقاضی مهاجرت از طریق تخصص کنکور برقرار میکند که از میان شرکت کنند گان که قبلا با داشتن حداقل لازم ثبت نام کرده اند افراد با حد اکثر امتیاز را انتخاب میکند و به انها اعلام میداردکه مدارک را تهیه کرده و ظرف 90 روز به اداره مهاجرت تحویل دهند.

ما میتوانیم پرونده شما را بررسی و چنانچه امتیاز کافی و حداقل زبان و غیره را دارا بودید پرونده شما را بجریان بیاندازیم و اگر شانس شما برای موفقیت در این مسیر زیاد نبود و یا در کنکور ماهیانه موفق نشدید از طریق کار در امریکا برای شما عمل کنیم و هزینه پرداختی را بعنوان اولین قسط مهاجرت به امریکا را از طرف شما قبول کنیم.

برای اگاهی بیشتر از طریق امریکا لطف کنید قسمت مهاجرت به امریکا در سایت مارا باز کنید و قسمت ای بی تری که اقامت از طریق کار است را مطالعه کنید. با این روش از بدو ورد درای اقامت دائم و گرین کارت خواهید شد. این روش با تعهد یک سال کار همراه با حقوق و بیمه درمانی میباشد و از روز اول هم اقامت و گرین کارت خواهید داشت.

ما تمام ای مسیر را ازقبیل تهیه کار تا مصاحبه را با شما همراه خواهیم بود. چنانچه این روش مورد قبول شما بود و برای مهاجرت جدی هستید با ما تماس بگیرید.

چنانچه برای مهاجرت به کانادا جدی هستید میتوانید فرم ارزیابی رایگان ما را پرکرده و برای ما بفرستید تا سریعا به شما جواب داده شود.

 


آقای عباس زاهدانی عضو کانون مشاورین مهاجرت کانادا #R421951,ICCRC و  عضو انجمن مشاورین حرفه ای مهاجرت کانادا و نماینده رسمی بانکهای مهاجرتی کانادا و مجاز از طرف دولت کانادا و نماینده رسمی وکلای معتبر کوبک و امریکا با سوابق طولانی مدیرت در امریکا و ایران و کانادا اماده پاسخگوئی به سئوالات شما میباشد.

آقای عباس زاهدانی دارای لیسانس ادبیات خارجی از دانشکاه شیراز و لیسانس اقتصاد از دانشگاه کالیفرنیا و فارغ التحصیل مدیریت از دانشگاه هاروارد امریکا و مطالعات مهاجرت از دانشگاه یو بی سی ایالت بریتیش کالامبیای کانادا میباشد.

ما در تمام مرا حل شما را همراهی خواهیم کرد تا بتوانید به کانادا مهاجرت کنید.

از اینکه مارا مورد نظر خودتان قرارداده اید سپاسگذاریم.

 

تماس مستقیم از طریق واتسپ, تلگرام, ایمو:
+1 778 840 5515
روش های مختلف مهاجرت به کانادا

تهران ۲۴۵۲ ۸۲۸۰
تماس: بعد از ۹ شب بوقت ایران
(مستقیماً به کانادا به طور رایگان وصل خواهید شد)

کانادا تماس مستقیم
۴۶۵۵ ۹۸۷ ۶۰۴ ۰۰۱

لطفا فرم ارزشیابی رایگان را پرکنید تا بهترین مسیر را به شما پیشنهاد کنیم.

به کشور جدید خود خوش آمدید.