NISSA IMMIGRATION
شرکت خدمات مهاجرتی نیسا
مناسب ترین راه مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۱۹ با توجه به شرایط شما

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

میتوانید از طریق تحصیلی اقدام کنید اگر زبان انگلیسی شما در حد ایلس 6.5 است میتوانید مسقیما دروس کلی را شروع کرده و اگر زبان شما کافی نیست در همان دانشکده میتوانید با یادگیری زبان شروع کرده و بمحض اینکه اماده شدید دروس کلی را ادامه دهید.

ما میتوانیم در گرفتن پذیرش و گرفتن ویزا و تهیه جا و مکان نزدیک دانشکده یا دبیرستان به شما کمک کنیم. زمانی که مدرکی را کسب کردید که حداقل برای ان یک سال وقت صرف کرده اید میتوان برای شما اجازه کار دوساله گرفت ودر ان زمان برای مهاجرت شما به کانادا اقدام کرد.

ما میتوانیم در تمام این مراحل به شما کمک کنیم. هزینه شهریه بین 14 تا 22 هزار دلار و خرج شخصی ازقبیل محل سکونت و غدا و غیره حدود 10 هزار دلار در سال است.در زمان تحصیل میتوانید 20 ساعت در هفته کار کنید ودر یک کار معمولی ساعتی 11 الی 12 دلار کسب کنید.

چنانچه تحصیلات وتجربه کاری شما در رشته پرستاری است میتوان با گذراندن دوره ای شما را برای امتحانات لازم اماده کرد وبعد از ان اجازه کار برای شما گرفت و مشغول کار و بعد هم اقامت شمارا درست کرد.

اگر شما با ویزای ویزیتوری هم اکنون در کاناد هستید میتوانیم ویزای تحصیلی برای شما بگیریم و همان مسیر بالارا طی کنید و صاحب اقامت در کانادا شوید.

ما میتوانیم برای فرزندتان اجازه و ویزای تحصیلی و برای والدین هم ویزای مالتی گرفته تا بتوانید در کنار او باشید. حال اگر شما هم بخواهید بعد ازورد تحصیل کنید میتوانیم برای شما اجازه و ویزای تحصیلی بگیریم و برای همسر شما هم از طریق شما اجازه کار بگیریم. ضمنا زمانی که برای شما اجازه تحصیلی گرفتم فرزند شما دیگر شهریه مدرسه را نخواهد پرداخت.چنانچه این روش را دنبال کنید طبق روش بالا میشود برای همه فامیل از طریق شما اقامت گرفت.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید بمابا شماره 82802452 تهران که مستقیما رایگان به کانادا وصل میشود(از شهرستان اول 021 را بگیرید) یا با شماره کانادا0016049874655 تلفن کنید تا اطلاعات لازم را دراختیار شما قراردهیم. بهترین ساعت برای تلفن بعد از ساعت نه شب بوقت ایران است.

لطفا با این ایمیل مکاتبه فرمائید nissamonde@telus.net با ایمیل های دیگری جواب داده نخواهد شد.

با پر کردن این فرم ارزیابی رایگان ما میتوانیم مناسب بودن این برنامه را برای شما اعلام کنیم.


آقای عباس زاهدانی عضو کانون مشاورین مهاجرت کانادا #R421951,ICCRC و عضو انجمن مشاورین حرفه ای مهاجرت کانادا و نماینده رسمی بانکهای مهاجرتی کانادا و مجاز از طرف دولت کانادا و نماینده رسمی وکلای معتبر کوبک و امریکا با سوابق طولانی مدیرت در امریکا و ایران و کانادا اماده پاسخگوئی به سئوالات شما میباشد.

آقای عباس زاهدانی دارای لیسانس ادبیات خارجی از دانشکاه شیراز و لیسانس اقتصاد از دانشگاه کالیفرنیا و فارغ التحصیل مدیریت از دانشگاه هاروارد امریکا و مطالعات مهاجرت از دانشگاه یو بی سی ایالت بریتیش کالامبیای کانادا میباشد.

تماس مستقیم از طریق واتسپ, تلگرام, ایمو:
+1 778 840 5515
روش های مختلف مهاجرت به کانادا

تهران ۲۴۵۲ ۸۲۸۰
تماس: بعد از ۹ شب بوقت ایران
(مستقیماً به کانادا به طور رایگان وصل خواهید شد)

کانادا تماس مستقیم
۴۶۵۵ ۹۸۷ ۶۰۴ ۰۰۱

لطفا فرم ارزشیابی رایگان را پرکنید تا بهترین مسیر را به شما پیشنهاد کنیم.

به کشور جدید خود خوش آمدید.